На Рівненщині дітей-інвалідів забезпечили візками

Цьогоріч 125 дітей з особливими потребами отримали інвалідні візки. А це 100 відсотків від потреби, зазначила заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад. Усі колісні крісла до місця проживання кожної дитини-інваліда доставили працівники сервісного центру, котрий торік запрацював на базі Рівненського протезно-ортопедичного цеху. Візки виготовляли за індивідуальними характеристиками, до того ж вони відповідають вимогам програми реабілітації, прописаної лікарями.

Також цьогоріч дітей із інвалідністю вдалося повністю забезпечити технічними та іншими засобами реабілітації. Саме такі завдання ставить Глава держави у соціальних ініціативах, зазначила Світлана Сад. Так, для 121 дитини з особливими потребами полегшили побут завдяки спецзасобам – інвалідним столикам, туалетним стільцям, палицям, милицям та ходункам, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Тим часом вже нині фахівці департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації вивчають потребу в засобах реабілітації на наступний рік, а також заміни інвалідних візків на більш нові, підсумувала Світлана Сад.

Коментарі

Такы дыти потребують підтримки як збоку держави, так і пересічних громадян. Адже, лише матеріального забезпечення не достатньо, необхідною є також моральна підтримка.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.