Рівненські спортсмени отримали грошові винагороди

Танцюристам на візках Надії та Івану Сівакам, а також їх тренеру Владиславі Костак відповідні сертифікати вручив голова облдержадміністрації Василь Берташ. Вони отримають по шість тисяч гривень. Нагадаємо, подружжя завоювало два золота на найпрестижніших у своєму роді змаганнях - чемпіонаті світу зі спортивних танців на візках, що проходив у столиці Японії Токіо. Окрім того, одноразову грошову винагороду отримали й місцеві дзюдоїсти.

Вони представляли Україну в складі збірної на чемпіонаті Європи серед спортсменів з вадами зору. Зокрема, Юлія Галінська та Олександр Косінов, які повернулися додому з золотими медалями, а також їх тренер Михайло Романкевич отримають по 18 тисяч гривень одноразової винагороди. Тим часом заохочення Давида Хорави за срібло на чемпіонаті – 12 тисяч гривень. А бронзові призери Олександр Назаренко, Олександр Помінов та Людмила Логацька одержать по 6 тисяч.

Водночас Василь Берташ нагородив сертифікатом стрілка Олега Омельчука. Він отримав 3 тисячі 441 гривню за третє місце на кубку світу з кульової стрільби. А його тренер Сергій Бондар -  1 тисячу 720 гривень.

Загалом цьогоріч на одноразові винагороди, а також стипендії голови облдержадміністрації спортсменам та їх тренерам у скарбниці Рівненщини зарезервували 1 мільйон 200 тисяч гривень. У наступному бюджетному році їх також фінансово заохочуватимуть, зазначив Василь Берташ. Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.