У Рівному відкрили фотовиставку про Євромайдан

Події в нашій країні не залишили байдужими і членів фотоклубу "Простір фото", сьогодні, 20 грудня, вони відкрили звітну фотовиставку під назвою "Точка відліку".

- Вважаємо неможливим представляти вашій увазі пасторальні картинки, пейзажі і те щасливе, безтурботне життя, яке наразі здається таким далеким. Клуб одноголосно вирішив показати в кінці року обличчя Майдану, - розповідають організатори виставки. - Ми хотіли передати атмосферу часу, щоб не забути, ніколи і нізащо не забути, як це здорово, коли люди відчувають силу правди, гордість за країну, силу Майдану. 


На багатьох світлинах зображені собаки, як вияснилося у ході спілкування із авторами робіт, зображені пси є символом - вони уособлюють те собаче життя, яке і породило Майдан. 


- Якось несподівано вийшло, що звітна виставка представлена у такому форматі. Але це неординарний підхід і в такий час, коли всі думки там, на Майдані, то справді не хочеться ніякого гламуру та квіточок. Так, як подав матеріал клуб "Простір фото" - це цікаво і це ввійде в історію, - передає свої враження фотограф Валентина Захарова.

Нагадаємо, переглянути звітну виставку фотоклубу "Простір фото" можна у ТЦ "Злата Плаза" з 20 грудня по 10 січня.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.