Мер Рівного визначив скільки їстимуть діти у садочках

Мер Рівного Володимир Хомко 17 грудня підписав розпорядження "Про порядок нарахування батьківської плати в дошкільних навчальних закладах".

Відповідно до документу голова міста розпорядився встановити з 2 січня 2014 року грошову норму вартості одного дня на одну дитину в ДНЗ загального розвитку для дітей переддошкільного віку (від 1 до 3 років) - 10.00 грн. та для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) - 14.00 грн.

У дошкільних навчальних закладах (групах) компенсуючого типу (санаторних) для дітей переддошкільного віку (від 1 до 3 років) - 15.00 грн. та для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) - 19.00 грн.

У дошкільних навчальних закладах (групах) компенсуючого типу (спеціальних) для дітей переддошкільного віку (від 1 до 3 років) - 12.00 грн. та для дітей дошкільного віку (від 3 до 6 років) - 16.00 грн.

Також у розпорядженні зазначено встановити батьківську плату за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах у розмірі 50% від вартості харчування на день.

Відповідно до документу, буде організовано триразове харчування у дошкільних навчальних закладах загального розвитку при 10,5 - 12-годинному перебуванні дітей; чотириразове харчування у дошкільних навчальних закладах (групах) компенсуючого типу (санаторних та спеціальних); чотириразове харчування для дітей, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС.

Розпорядження передбачає забезпечення безкоштовного харчування у дошкільних навчальних закладах: дітям-сиротам і дітям, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою і виховуються в сім'ях; дітям, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС; дітям-інвалідам; дітям, в яких обоє батьки інваліди І або ІІ групи, або один з батьків інвалід І чи ІІ групи (неповна сім'я); дітям працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов'язків.

Також передбачено звільнити батьків, або осіб, які їх замінюють, від плати за харчування дітей: у сім'ях яких сукупний дохід на кожного члена за попередній квартал з урахуванням індексу зростання цін не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних, навчальних закладах; у санаторному дошкільному навчальному закладі №16 для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу; у спеціальному дошкільному навчальному закладі №35 та ЦРПРСА „Пагінець" для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

Відповідно до розпорядження встановлять пільгову оплату за харчування в розмірі 50 % для батьків: у сім'ях яких троє і більше дітей. Нарівні з рідними дітьми враховувати падчерок та пасинків, які проживають у цій сім'ї, якщо вони не були враховані в сім'ї іншого з батьків, а також дітей, на яких оформлена опіка у зв'язку зі смертю батьків, позбавленням їх батьківських прав, засудженням до позбавлення волі, включаючи час перебування під слідством або направленням на примусове лікування; у випадку, коли обоє є студентами денної форми навчання.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.