Прокурор спробує відмінити рішення Рівнеради про страйк

23 грудня о 9:00 годині у Рівненському окружному адміністративному суді розглядатимуть позов прокурора міста до міської ради.

Прокурор Андрій Джус звернувся до суду з вимогою скасувати рішення Рівнеради про загальноміський страйк. Рішення-звернення № 3543 депутати прийняли 6 грудня.

Своїм рішенням депутати Рівнеради усі підприємства та організації міста закликали оголосити страйк, створити комітети та не перешкоджати мирним протестам. "Рівняни - до стайку!", - йдеться у зверенні.

Судове засідання відбудеться в приміщенні Рівненського окружного адміністративного суду (адреса: м. Рівне вул. 16 липня. 87 у залі судових засідань № 211, 2-й поверх).

Розглядає справу суддя Тетяна Кравчук, яка у вересні цього року не прийняла рішення про поновлення на посаді начальника міліції Сарненського району Віталія Сафоніка. Щоправда, Житомирський апеляційний суд апеляцію міліціонера задовільнив.

Нагадаємо, прокурор Рівного Андрій Джус подав кілька позовів до адмінсуду щодо скасування рішень Рівнеради, які приймались на підтримку Євромайдану та мітингувальників. Зокрема, у суді розглядають позов прокурора з вимогою визнати незаконним звернення Рівнеради до керівництва України щодо підписання угоди з ЄС.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.