У Рівному буде служба "Студентський правозахисник"

Оргкомітет громадської ініціативи «Євромайдан Рівне» повідомляє про організацію консультаційної служби «Студентський правозахисник».

Мета ініціативи: допомагати студентам захищати свої права.

У зв’язку із останніми подіями, що виникли у державі, багато студентів приєдналися до Євромайдану і приймають у ньому активну участь. У деяких із них можуть виникнути питання щодо власних прав та обов’язків, а також повноважень адміністрації ВНЗ відраховувати студентів через пропуски пар і їхню активну громадсько – політичну позицію.

Як повідомляє оргкомітет громадської ініціативи «Євромайдан Рівне», ця ініціатива не є політичною. Студентам допомагатимуть громадські активісти та юристи – практики абсолютно безкоштовно.

Юридичні консультанти та громадські активісти розкажуть про порядок оскарження дій адміністрації ВНЗ та способи притягнення представників вишів до відповідальності у разі порушення конституційних прав студентів та законодавства України.

- В звязку з тим, що мали місце неодноразові випадки тиску на студентів зі сторони адміністрацій навчальних закладів ми вирішили забезпечити для студентів службу правової допомоги, - говорить представник громадської ініціативи «Євромайдан Рівне» Віталій Примак. – Ми проти того, аби на студентів безпідставно тисли погрожуючи чи то нездачею сесії, чи то відрахуванням.

Безкоштовну правову допомогу студенти можуть отримати у соцмережах Вконтакті - http://vk.com/id235022841 та Фейсбук - https://www.facebook.com/groups/436037606498088, або ж за телефоном: (097)034-19-22 (Олена Пшенична).

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.