Рівненські активісти як символ боягузтва подарують військовим підгузники

У вівторок, 24 грудня о 14-00 відбудеться акція «Підгузок для армії», - про це повідомляють рівненські активісти у соціальній мережі «вконтакті». Вони вимагатимуть від захисників, не боятися та  стати на захист мирного протесту на Майдані у Києві.

Усі охочі прийняти участь зберуться біля харчівні "Майдан" (вул. Соборна, 238 – район «пивзаводу») і підуть до штабу оперативного командування"Північ" де мають намір висловити свою думку про збройні сили України. «Вимагаємо оголошення недовіри режиму Януковича та стати на захист мирного протесту на Майдані у Києві.  Хто може візьміть з собою підгузків (памперсів) для наших захисників», - зазначають організатори.

Ключові слова: 

Коментарі

Нагадаю, тим хто не знає, Збройні Сили призначені для оборони держави в разі ЗОВНІШНЬОЇ агресії, а не для підтримки чи не підтримки політичного режиму. Влада ЗСУ не використовує в нинішній політичній кризі, тому вищеописані акції це дурниця, в якій не має жодної логіки.

ЗАЛОХ-вонючий БОТ!!!!

А бити палицями по голові, а потім ігнорувати тих, хто проти цього - це не дикунство? Це називається бананова республіка! А підтримувати в цьому владу називається РАБСТВО

Шановна Вікторіє, я звісно не претендую на авторитетність думки, однак В заголовку ліпше було б написати "Рівненські активісти подарують військовим підгузники, як символ боягузтва "
тобто опис ставимо після описуваного слова, а то у вас за смиловим навантаженням виходить, що рівненьскі журналісти - це символ боягузтва

Максиме, в нас на майдані за закритою територією чистіше ніж на більшості території міста,
ми закликаємо людей не курити і навіть окурків майже немає,
Тому непотрібно п1зд1ти=)

Максим забув як всрався?

Дикуни! На мою думку, влада вже через чур панькається з цими "патріотами". Памперси солдатам! Ні! Собі вони нехай одразу ж надягають, а то вже не тільки Київ засмерділи, вже і в обласному центрі від вас одна антисанітарія!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.