Хто незаконно привласнив багатоповерхівку у Рівному?

Працівники прокуратури області за результатами розгляду колективного звернення мешканців Рівного встановили, що багатоквартирний будинок на вулиці Соборна 257, у якому вони проживають, незаконно перебуває на балансі ліквідованого товариства. А це у свою чергу унеможливлює проведення будь-яких заходів з утримання житлового будинку, а також приватизацію окремих квартир.

Зокрема з’ясовано, що службові особи однієї із обласних асоціацій протиправно передали у 2012 році 179-квартирний житловий будинок, що по вул. Соборній у Рівному, на баланс з правом оформлення права власності товариству, яке припинило на той час діяльність юридичної особи на підставі судового рішення у зв’язку з визнанням його банкрутом.

За фактом зловживання службовими особами обласної асоціації повноваженнями прокуратура Рівного зареєструвала кримінальне провадження та розпочала досудове розслідування.

З метою повернення житлового будинку на баланс асоціації, її голові прокуратура внесла подання, яке перебуває на розгляді, - повідомляє прес-служба прокуратури області.  

Нагадаємо, що епопея з відомчим будинком на вулиці Соборна, 257 триває вже більше двох років. Влада змушена була звернути увагу на багатоповерхівку тоді, коли там почали валитися бетонні пожежні сходи.

Пізніше чиновники встановили, що будинок знаходиться в аварійному стані, його не ремонтували з дня будівництва. Тому на доведення його до пуття потрібен не один мільйон гривень. Їх, за логікою, мав би виділити балансоутримувач будинку – асоціація "Рівнеагробуд". Тільки тоді міська влада готова прийняти будинок на баланс. У підсумку асоціація спробувала передати будинок на баланс ВАТ "Полісся". Однак прокуратура встановила, що таке підприємство не існує. То ж цілий рік ні мешканці, ні депутати не могли знайти крайнього в питанні власності будинку.

Тим часом будинок знову сколихнули скандали, коли рейдерським способом власники почали переділ квартир. Питання навіть довелось розглядадати на спецкомісії міської ради.

Щоб припинити беззаконня, мешканці багатоповерхівки вирішили пікетувати офіс асоціації "Рівнеагробуд" на вулиці 16 липня, 10.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.