На Рівненщині розпочали боротьбу із продавцями алкоголю та тютюнових виробів

З початку року з торговельного обігу в області вилучено 4703 пляшки алкогольних напоїв, вартістю 116,7 тисяч гривень та 2876 пачок тютюнових виробів в асортименті на суму 21 тисячі гривень,  - повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області

- З метою недопущення порушень законодавства в сфері обігу алкогольних напоїв і тютюнових виробів міндоходівцями Рівненщини проводяться перевірки оптової та роздрібної торговельної мережі. За 11 місяців цього року виявлено 194 порушення. Очікувана сума фінансових санкцій становить 743,6 тисяч гривень. До державного бюджету вже сплачено  530,3 тисячі гривень,- зазначив заступник начальника ГУ Міндоходів у області Михайло Ліманський.     

Найчастіші порушення, виявлені при перевірках: зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів з підробленими акцизними марками, реалізація алкоголю та тютюну без ліцензії, встановлення цін,  реалізація алкогольних напоїв та тютюнових виробів особам до 18 років,  зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів в місцях, які не внесені до Єдиного державного реєстру.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.