Євромайдан: влада Рівного не хоче, щоби ми протестували мирно

У неділю, 22 грудня на Майдані Незалежності у Рівному відбувся «Мітинг нашої сили». Окрім того, що рівняни підтримали народе віче  у Києві, активісти ухвалили резолюцію.

У якій, зокрема, йдеться:

«Ми, учасники народного віче у м. Рівне реалізовуючи своє конституційне право на свободу мирних зібрань, право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань, право брати участь в управлінні державними справами заявляємо про свою рішучу незгоду з діями міського голови Рівного Володимир Хомка і вимагаємо:

Депутатському корпусу Рівненської міської ради, зокрема, опозиційним партіям невідкладно ініціювати висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку;

Міському голові Володимиру Хомку на відкритій зустрічі з громадою прозвітуватися про свою роботу 2013 році та невідкладно публічно пояснити громаді міста, чому виконавчий комітет Рівненської міської ради подав позов до суду з вимогою обмежити права мешканців Рівного на мирний протест;

Володимиру Хомку за власною заявою скласти з себе повноваження міського голови Рівного;

Колегії суддів Рівненського окружного адміністративного суду  відсторонити Оксану Дудар від виконання нею своїх службових обов’язків у зв’язку з прийняттям нею рішення про заборону мирної акції протесту, яке суперечить демократичним практикам та конституційним правам громадян.

Разом з тим, ми, рівняни, наголошуємо, що всі депутати Рівненської міської ради, які не підтримають наші вимоги та не проголосують за висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку  повністю втратять довіру своїх виборців та цілої громади міста. Депутати та політичні сили, які не проголосують за висловлення недовіри міському голові мають усвідомити , що вони більше можуть не розраховувати на підтримку рівнян на наступних місцевих виборах 2015 року.

Також, ми, учасники Народного Віче, звертаються до представництва Євросоюзу, всіх посольств та консульств країн-членів ЄС з прохання не видавати візи міському голові Рівного Володимиру Хомку, голові Рівненської ОДА Василю Берташу  та судді окружного адміністративного суду Оксані Дудар. Остання із подачі міського голови та очільника області заборонила проведення мирної акції протесту під стінами Рівненської ОДА».

- Сьогодні народне віче більш місцеве. Ми, звичайно, підтримуємо київську ідею: імпічмент президента та резолюції, які приймалися раніше, але зараз є місцеві проблеми. Є люди за яких голосували рівняни, які зараз порушують наші права, зазначає активіст Євромайдану Віталій Примак. - Це міський голова Хомко, який на наше повідомлення про дострокову акцію біля ОДА разом із адміністрацією і судом відреагував забороною нам проводити акцію. Це порушення закону, який дозволяє нам мирно протестувати. Владу в такому випадку можна назвати провокаторами. Вони не хочуть, щоби ми протестували мирно.

 

Коментарі

Ну і правильно, співання гімну на майдані нічого не змінить, януковичу як було насрати так і заре, цей майдан без насилля нічого не дає

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.