Євромайдан заблокував бізнес «регіоналів» у Рівному

У неділю, 22 грудня активісти рівненського Євромайдану проводили акцію «Бойкот Епіцентру». Суть акції полягає у тому, що активісти блокували каси супермаркету, який належить регіоналам Галині та Олександру Герегам, - про повідомив активіст Рівненського Євромайдану Віталій Примак у соціальній мережі "Фейсбук".
Акція проходила наступним чином: активісти набирали достатню кількість товарів та створювали черги на касах. Завдяки тому, що товар повільно пробивали біля кас у черзі скупчилася велика кількість людей. Після того, як всі каси переповнилися чергами активісти пройшлися по всіх касах і розповіли людям, що «Епіцентр» належить регіоналам та купуючи тут різні товари рівняни своїми діями підтримують представників влади, які схвалюють безправні дії міліції та «беркутівців» у Києві.
 Активісти запропонували громадянам покинути "Епіцентр" і нічого не купувати. Для власників акція принесла кілька тисяч збитків. Значна частина покупців відмовилася від товарів, які вони хотіли придбати та покинули супермаркет.
 

Ключові слова: 

Коментарі

ЗАГЛОХ, бот,смердючий!!!!!

Ооо це вони можуть блоковати, закривати та язиками плескати. Заважати людям працювати.

ПОВТОРЯЄШСЯ, вонючий троль!!!!-23.12.2013, 07:38 37.52.100.*** Читач
Тут вони прокололися. Епіцентр це найкращий будівельний магазин в місті Рівне. Здається що ці самі особи піарили ресторан районного депутата від реніонів "Ліон". Їм що за це гроші платять? Чи вони на цьому заробдяють? Заплатив "Ліон" вони і лишили в спокої,

БОТ смердючий,хто тобі дозволив тут дзявкати?

Здається що ці самі особи піарили ресторан районного депутата від реніонів "Ліон". Їм що за це гроші платять? Чи вони на цьому заробдяють? Заплатив "Ліон" вони і лишили в спокої,

Лучше говна чем рыговский хлеб !!!

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.