Сину губернатора Рівненщини Берташу висловили недовіру

У Рівному на Народному віче прийняли рішення висловити недовіру сину голови обласного осередку Партії регіонів Василя Берташа Мирославу Берташу, який також є головою постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування та начальнику Держземагентства Рівного Роману Греську.

"Україна потребує змін. Багатотисячні протестнімітинги, які ось уже четвертий тиждень поспіль збираються по всій Україні, в т.ч. у Рівному, показали недовіру до політики, яку проводить Партія регіонів та її представники.

Свою неспроможність провадити ефективну політику Партія регіонів підтвердила і в м.Рівне. Через закриті кулуарні домовленості з місцевими депутатами, син голови обласного осередку Партії регіонів Василя Берташа Мирослав Берташ обійняв одну із найвідповідальніших посад в міській раді – він став Головою постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування. В цей же час, начальником управління Держкомзему у місті Рівному є депутат Острозької райради від Партії регіонів Роман Гресько. Саме ці людини тепер опікуються найдорожчим, що є в громади міста – землею. Як опікуються? Виділення земельних ділянок постійно супроводжуються корупційними скандалами. Яскравим підтвердженням цього є виділення кількох десятків ділянок під, так звані, «депутатські сади». Тобто, гуртом було роздано для наближених до влади та депутатів «потрібних людей» землі, загальною вартістю на мільйони гривень. Згідно з журналістськими розслідуваннями серед них і родичі, колеги, друзі місцевих депутатів та чиновників. Зокрема і донька пана Греська, про що він з посмішкою сам розповідає. І це при тому, що тисячі рівнян роками стоять в черзі та не можуть реалізувати своє право на безкоштовне отримання ділянок. Найближчим часом ці діячі планують роздери банити ще близько 40 земельних ділянок «для своїх», загальною вартістю у мільйони гривень. Ми не можемо допустити подальшого розкрадання міської землі.

Зважаючи на те, що земельна комісія в Рівненській міській раді та відповідний виконавчий орган працюють незадовільно, ігноруючи інтереси більшості громадян; зважаючи на те, що Партія регіонів не має підтримки у більшості громадян жителів м.Рівне, її представники не мають права розпоряджатися землею громади міста:

Звертаємося до міського голови Володимира Хомка, секретаря міської ради Андрія Грещука, а також членів «земельної» комісії, більшість з яких відносяться до опозиційних партій, з вимогою висловити недовіру Голові постійної комісії з питань архітектури, будівництва та землевпорядкування, депутату від Партії регіонів Мирославу Берташу та зняти його із займаної посади.

Звертаємося до начальник управління Держкомзему у Рівненській області Світлани Богатирчук-Кривко з вимогою звільнити з займаної посади представника Партії регіонів РоманаГреська.
Звертаємося до депутатів Рівненської міської ради з вимогою обрати на посаду голови «земельної» комісії людину з незаплямованою репутацією, непричетною до корупційних схем, зокрема не фігурувала в матеріалах журналістських рослідувань про те, на чию користь відбувався дерибан землі в м.Рівне. Така ж людина має бути призначена на посаду начальника управління Держкомзему в м.Рівне.

Контроль за вкиданням цього рішення залишаємо за громадою м.Рівне", - йдеться у резолюції Народного віче щодо недовіри.

Нагадаємо, що в 20 грудня  опозиційні фракції в Рівненській обласній раді запропонували висловити недовіру Рівненській ОДА та забрати в неї делеговані повноваження. Таку пропозицію озвучив голова фракції "Батьківщина" Михайло Кириллов. Однак пропозицію підтримали лише 15 депутатів з 67. Нагадаємо, що раніше такі рішення ухвалила Львівська та Івано-франківська обласна ради. 

Коментарі

Цікаво, хто виступає замовником того, що професіоналів обливають брудом і окрім їхньої політичної карєри, ще псують їм СТАТУС-кваліфікованих керівників....????????????

Люди, а ви особисто знаєте цих людей чи судите про них за їхніми політичними поглядами. Такого керівника як Греська ще пошукати треба. Він між іншим на відміну від вас завжди залишається людиною.

Греська вже давно треба було гнати в шию...дєрєбанщік №1. Будь-яка зміна в рішенні чи незначне якесь питання - плати. та скільки можна, блін????!!!!!!

Ти БОТ-злодюжка ніків.

Бот в тебе в голові і нище)

Тебе хтось питав,БОТ смердючий?

Ну. стосовно Греська з натягом можна погодитись. Стосовно Берташа питання спірне - в його комісії з 11 членів сімох можна віднести до опозиції. Бабат, Грудницький, Кімстач, Озімковська (всі Батьківщина), Остапчук (Свобода), Сачук (ФЗ), Чугуєвець (ветеран барикад).

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.