Рівненська призерка чемпіонату зі спортивних танців на візках розпочала свій бізнес

Увесь наступний рік користуватиметься пільгами в оподаткуванні підприємство, де працюють люди з порушенням опорно-рухового апарату.

За відповідне рішення проголосували члени регіональної комісії з питань діяльності підприємств та громадських організацій інвалідів в Рівненській області, яку очолює заступник голови облдержадміністрації Світлана Сад, - повідомили з РОДА.

Людей із особливими потребами працевлаштувала Наталія Колесова, яка сама пересувається на інвалідному візку. Водночас вона – неодноразова переможниця та призерка всеукраїнських і міжнародних танцювальних змагань. Так, із Токіо, де проходив чемпіонат світу зі спортивних танців на візках серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату, Наталя Колесова повернулася зі сріблом. Вона виступала у власному концертному вбранні. Сама ж його змоделювала, а оздоблювала з допомогою колег. Донині костюми доводилося купувати в столиці, а після створення дотаційного робочого місця, їх уже створюють в Рівному. Вони не потребують додаткової реклами, оскільки їх презентує сама ж чемпіонка в різних містах і країнах.

Відтак, Світлана Сад побажала Наталії Колесовій спортивних і бізнесових перемог та запевнила, що всіляко підтримуватиме новації, які готові впроваджувати краяни з особливими потребами. Натомість чемпіонка зазначила, що має багато цікавих ідей, оскільки знає всі потреби людей із обмеженими можливостями.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.