Гурт "АнтитілА" привітає рівнянок з 8 березня

Популярний гурт "АнтитілА" вирушає у великий міжнародний тур в підтримку свого третього альбому "Над полюсами". Наразі відомо 33 міста України, Росії та Білорусі, в які завітають "АнтитілА" з новою концертною програмою. Завітають хлопці і до Рівного 6 березня 2014 року, якраз, щоб привітати жінок із наступаючим святом краси.

Окрім нових пісень, рівняни зможуть почути найвідоміші пісні гурту за весь час його існування, а також відчути особливу енергетику музикантів, за яку їх вже полюбили мільйони прихильників.

Як розповідають організатори, основний акцент концертної програми "Над полюсами" зроблено не на світлових чи на якихось інших спецефектах, а безпосередньо на прямому зв’язку зі слухачами через музику та тексти.

Переповнені концертні зали, віддані шанувальники, неймовірна жива атмосфера - це саме те, що очікує всіх в турі "Над полюсами", від однієї з найталановитіших груп сучасної української музики!


 - Ми пишаємося своїми слухачами! Ми бачимо їх поруч зі сценою, їх посмішки, очі, а іноді, навіть здається, що в якусь мить ми думаємо і відчуваємо однаково! І кожен, хто одного разу долучився до наших концертів, повертається потім ще і ще...Тур у підтримку нового альбому обіцяє бути і, впевнений, буде дуже цікавим. З акцентом на головне - музику і зміст. В багатьох містах чекайте на сюрпризи. Ну і, звичайно ж, не оминемо увагою вже відомі вам пісні! До зустрічі на концертах! - анонсує подію вокаліст гурту "АнтитілА" Тарас Тополя.

МПК "Текстильник" - вул. Гагаріна 6, 
Початок о 19.00, 6 березня 2014 рік.

Квитки:
Каса №1: вул. Гагаріна, 6 (МПК “Текстильник”) з 9:00 до 18.00
Каса №2: вул. Київська, 40а (ТЦ "Андріївський", 1 поверх) з 10:00 до 19:00
Інформація за телефоном: +38(097)055-3221, +38(066) 088-28-11 або 43-93-38

Увага!!! По м. Рівне доставка квитків - БЕЗКОШТОВНО! http://kasa.in.ua/

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.