У Здолбунові звільнили заступника мера

З червня місяця Апеляційним судом Рівненської області з участю прокуратури області розглянуто справу про адміністративне корупційне правопорушення стосовно заступника Здолбунівського міського голови олександра Палія за ч.2 ст.172-2 КУпАП (порушення обмежень щодо використання службового становища), - повідомляє Zdolbunivcity.

Так як було рішення, яке визнавало вчинення корупційних діянь Олександром Палієм, і це було внесено до єдиного реєстру осіб, що вчинили корупційні дії, то мали бути і наслідки до нього, а саме звільнення з посади. Це ініціювала прокуратура, але на своїй сесії влітку депутати вирішили захистити і пошкодувати замісника не проголосувавши про виведення його із складу виконкому, а отже і звільнення із посади.  На черговый сесії, міський голова І.Ольшевський пояснив це тим, що на той час тривало оскарження рішення, яке ініціював сам О.Палій.

Сьогодні, 23 грудня була ініційована позачергова сесія Здолбунівської міської ради. 22 депутати, присутніх на сесії підтримали проект рішення, яким Палій О.О виводиться із складу виконкому і звільняється із посади заступника міського голови.

На запитання депутата міськради О.Тищенка  до міського голови щодо того, хто буде виконувати функції заступника і яке бачення мера щодо кандидатур на вакантне місце, Ігор Ольшевський відповів:

- Покладемо обов’язки на когось одного чи двох із діючого апарату управління, а там далі видно буде.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.