Рівненський фотоклуб святкуватиме п'ятиріччя

26 грудня о 17:00 у арт-кафе "Salvador Dali" відбудеться відкриття звітної виставки фотоклубу "White Rabbit". Фотоклубу "White Rabbit" виповнюється п'ять років.

Рівно 5 років тому, 25 грудня 2008 року було засновано фотоклуб "Whіte Rabbіt" ("Білий Кролик"), щоб обмінюватися досвідом, спілкуватися і розвивати фотомистецтво в місті. Його кістяк склали випускники приватної фотошколи фотохудожника FІAP (ЕFІAP), UPІ, PSA, НСФХУ Олександра Купчинського.

Учасники клубу – творчі й енергійні люди, мета яких– показати глядачам своє особливе бачення світу крізь лінзи фотокамери.

"Кролики" з фотоапаратами регулярно беруть участь у загальноміських і національних фотосалонах, пробиваються крізь суворі рогатки конкурсних відборів, вливаючи свіжу кров у вени української художньої світлини. І отримують від цього не лише задоволення, а й призи і медалі. За 5 років свого існування фотоклуб "White rabbit" неодноразово входив до десятки кращих фотоклубів України. Цій приємній даті присвячено звітну виставку фотоклубу.

Уже стало традицією наприкінці грудня представляти досягнення фотоклубу на звітній виставці у Великому залі галереї Купчинського. Експозиція цього року знову свідчить про те, що клуб "Whіte Rabbіt" має сильні об'єднуючі моменти: виважене ставлення до мистецтва фотографії, вибору об'єкта й теми фотографії, технічної сторони процесу фотозйомки й комп’ютерної обробки знімків. Уважно придивившись, ви знайдете цікаві й своєрідні нюанси, властиві тому чи іншому фотохудожнику. Хтось надає перевагу насиченій фактурі й цікавим деталям, інший захоплюється "технічним драматизуванням" сюжетів за допомогою HDR-обробки, інші найбільше цінують реальні, репортажні моменти, схоплені об'єктивом.

За 5 років "Білий Кролик" помітно виріс і змужнів. І, як запевняють астрологи, якщо так піде й далі, незабаром обіцяє перетворитися ну якщо не в Білого Слона, то в іншу помітну фігуру на українській фотошахівниці. Загалом, "Whіte rabbіt" – це молода, професійна команда, що намагається по-новому дивитися на світ, мислити нестандартно й креативно.

Вхід вільний

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.