Рівнян нагородили грамотами за оплату за газ

20 грудня товариство "Рівнегаз" провело святкову акцію для сумлінних платників за спожитий газ.  Із п’яти сотень зразкових споживачів міста Рівного обрали тих, які не просто платять вчасно, а й  розраховуються  за послуги наперед. 

Загалом ПАТ "Рівнегаз" обслуговує 79 тисяч споживачів міста Рівного, із них понад 500 сумлінно і вчасно сплачують за блакитне паливо. 15 найвідповідальніших споживачів, які розраховуються за газ з попередньою оплатою, нагородили грамотами та новорічними подарунками.

Варто зазначити, що Рівненщина - в лідерах за рівнем розрахунків за газ. Область потрапила в п’ятірку кращих регіонів України, які вчасно сплачують за імпортований енергоресурс.

Станом на сьогодні споживачі області розрахувались за газ із показником 102 ,3 %, що стосується Рівного – це 100, 1 %, - зазначив перший заступник голови правління ПАТ "Рівнегаз" Віктор Осницький. - Загалом це доволі непогані результати, і це дало нам змогу стовідсотково розрахуватись за газ перед постачальником. Адже для того щоб ми могли безперебійно постачати блакитне паливо, необхідно його своєчасно закупити у НАК "Нафтогаз України", а це напряму залежить від платіжної дисципліни наших абонентів.

Відзначення сумлінних платників і налагодження активного діалогу  – це один із важливих кроків  на шляху реформування ПАТ "Рівнегаз" із постачальника комунальних послуг  в сервісну компанію, орієнтовану на споживача, - повідомляє прес-служба ПАТ "Рівнегаз".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.