Рівненський завод Фірташа обдарував дітей-сиріт

ПАТ «Рівнеазот» передало подарунки для дітей які найбільше потребують уваги та опіки, повідомляє прес-служба підприємства. Близько десяти років поспіль гарною традицією є візити з подарунками представників ПАТ «Рівнеазот» у день св.Миколая до Ясениницького навчально-реабілітаційного центру та до Рівненського обласного спеціалізованого Будинку дитини.

Цього разу до дітей завітав директор палацу культури та спорту «Хімік» Василь Члек, а також традиційний персонаж нинішніх свят – Святий Миколай, ангели та інші казкові герої, роль яких майстерно виконали учасники дитячої театральної студії «Арлекіно».

− Працівники ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM відвідують наш заклад не лише щороку 19 грудня, а постійно, − розповідає директор Ясениницього навчально-реабілітаціного центру Степан Копера, − тому вони, як ніхто інший, знають про щоденні особливі потреби вихованці нашого центру. Завдяки благодійним коштам, які виділяє нам керівництво підприємства, ми придбали для діток нові м’які меблі, меблі у музичну кімнату, одяг, постіль, тренажери, облаштували приміщення басейну. Окрім того, здійснили ремонт у приміщенні та благоустрій прилеглої території: постелили плитку та ламінат, встановили ковані перила, поклали бруківку. Щорічні внески підприємства ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM, а це близько 150-200 тисяч гривень, − вагома допомога до державних коштів. Без неї наш заклад не зміг би на високому професійному рівні надавати допомогу дітям-сиротам з особливими потребами, дітям, котрі залишилися без батьківської опіки, а також багатьом батьківським дітям з області, які мають серйозні недуги.

Окрім новорічних подарунків підприємство ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM подарувало вихованцям Ясениницького навчально-реабілітаційного центру миті радості новорічним привітанням-виступом театру-студії «Арлекіно» Палацу культури та спорту «Хімік». Театралізований святий Миколай разом зі своїми помічницями-янголами не залишив без уваги жодну дитину та подарував дівчаткам ляльки-іграшки, а хлопчикам – іграшки-автомобілі.

До Рівненського обласного спеціалізованого Будинку дитини представники підприємства також завітали із подарунками.

− Наш заклад, котрий опікується 55-ма дітками, зараз переживає не найкращі часи, – розповідає Юрій Кожара, головний лікар Рівненського обласного спеціалізованого Будинку дитини.− На щастя, такі спонсори, як ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM про нас не забувають. Хочу висловити щиру подяку керівництву підприємства за подарунки, які вони сьогодні привезли для наших діток, та сподіваюся на вашу підтримку Будинку дитини і у майбутньому.

Нагажаємо що засновником і власником Group DF, до якого входить "Рівнеазот", є відомий український бізнесмен Дмитро Фірташ

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.