У Рівному відкриють відділення матері та дитини

Вже наступного року для жінок із немовлятами, які потрапили у скруту, не мають де і за що жити, відкриють спеціальний заклад. Там можна буде знайти прихисток і отримати допомогу. Відділення матері й дитини облаштують  в обласному соціальному гуртожитку. Вже нині депутати обласної ради затвердили зміни до положення цього комунального закладу.

Таким чином наступного року в приміщенні соцгуртожитку запрацює відділення матері й дитини, розраховане на 8 осіб. Тут зможуть проживати і вагітні, і мами з новонародженими, доки дітям не виповниться півтора року. За цей час жінкам допоможуть вирішити проблеми і налагодити життя. Так, одиноких мам консультуватимуть і юристи, і соціальні працівники, і лікарі, й інші фахівці. Тим часом основне призначення відділення матері й дитини – це профілактика соціального сирітства, прокоментував директор обласного центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ананій Бучак.

Адже бувають випадки, коли молоді мами, які опинилися у складних життєвих обставинах, мають намір відмовитися від малят. Але зазвичай вони  змінюють своє рішення після того, як із ними попрацюють фахівці з соціальної роботи. Якраз у відділенні, яке відкриють вже у 2014 році, таким жінкам надаватимуть комплекс послуг і працюватимуть над тим, щоб малята були з мамами, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.