У Рівному створили Народне об'єднання "Майдан"

У соціальній мережі "Facebook" прес-секретар РОО ВО "Батьківщини" Володимир Попик залишив запис у групі "Рівненщина політична" з інформацією про те, що у Рівному прийнято рішення про створення обласної організації Народного об'єднання "Майдан".

- Як відомо, 22 грудня народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан", яке має на меті стати у майбутньому потужною рушійною опозиційною силою, - зазначає Володимир Попик.

"Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

А вже сьогодні у Рівному політики та громадські діячі підтвердили свій намір створити й у Рівному обласну організацію "Майдану". Її співголовами обрали народних депутатів від "Батьківщини" та "УДАРу" Миколу Кучерука та Віталія Чугуннікова, депутата обласної ради від ВО "Свобода" Олексія Бучинського, громадських діячів Андрія Логащука та Віталія Примака. 

Коментарі

Чим би дитя не тішилось... :) геволюціонери...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.