Завтра мер Рівного зустрінеться з вихованцями дитячого будинку сімейного типу

Завтра, у вівторок, 24 грудня о 14:00 годині в приміщенні кінопалацу "Україна” відбудеться традиційна новорічна зустріч міського голови Рівного Володимира Хомка з дітьми, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Під час заходу діти зможуть розповісти міському голові про свої досягнення у навчанні, творчості та спорті і поділитись своїми планами на майбутнє. По завершенню зустрічі дітки отримають новорічні подарунки від міського голови, запрошення на перегляд світової прем’єри мультфільму "Крижане серце", а також квитки-запрошення в гості до Діда Мороза до казкової країни "Гайдамаки" від козацького табору "Гайдамаки".

У зустрічі також візьмуть участь заступник міського голови Галина Кульчинська,начальник служби у справах дітей міськвиконкому Андрій Міщеня та директор міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Людмила Талт.

На даний час на обліку в службі у справах дітей Рівненського міськвиконкому перебуває 190 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, більшість з яких охоплена сімейними формами виховання. У місті функціонує два дитячих будинки сімейного типу п’ять прийомних сімей та 150 сімей опікунів та піклувальників, - повідомляє відділ інформаційно-аналітичного забезпечення Рівненської міської ради.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.