Підприємство близьке до брата рівненського регіонала отримало з бюджету 295 мільйонів

Державна міграційна служба 20 грудня акцептувала пропозицію ПАТ "КП ОТІ" на послуги із створення Єдиного державного демографічного реєстру, системи біометричної верифікації та ідентифікації громадян України. Про це повідомляє про це повідомляє  інтеррнет-сайт "Наші гроші" з посиланнямп на "Вісник державних закупівель".

Як зазначається, вартість угоди, яку мають укласти найближчими днями, становить 295,10 млн гривень. Гроші на закупівлю виділено з державного бюджету минулого тижня. Бюджетний комітет Верховної ради проголосував за відповідні зміни до бюджету, які представляв заступник голови ДМС Василь Грицак.

Акціонером "КП ОТІ", яка входить в концерн "ЄДАПС", є ТОВ "ЄДАПС". Засновником цієї фірми є офшор "Cib investment fund ltd". Цей офшор також є власником фірми "ЮС-Дизайн", на яку голова консультативної ради концерну "ЄДАПС" Юрій Сидоренко зареєстрував свої патенти на закордонні паспорти та акцизні марки.

Торги проведено за неконкурентною процедурою закупівлі "в одного учасника", що ДМС пояснила потребою освоїти кошти до кінця 2013 року. Разом з тим держслужба ніяк не пояснила вибір "КП ОТІ" у якості виконавця проекту.

Як повідомлялося, літом цього року уряд та Верховна рада прийняла кілька рішень, спрямованих на видалення "ЄДАПСу" з ринку виготовлення державних документів. Державні замовлення на ці бланки було передано поліграфкомбінату "Україна", який перейшов у відання Нацбанку України.

Як відомо, концерн "ЄДАПС" вважається підконтрольним екс-нардепу, уродженцю Рівненщини, геннералу міліції Василю Грицаку. Якиий є рідним братом депутата Рівненської облради, члена фракції Партії регіонів Віталія Грицака.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.