У Рівному "пресують" активістів Євромайдану, - юрист

Юристи громадської організації "Комітет виборців України" прокоментували останні резонансні справи, які стосуються учасників Євромайдану на Рівненщині. Зокрема, про "кулькову" справу і нещодавнє рішення Рівненського окружного адміністративного суду щодо заборони проведення безстрокової мирної акції протесту із встановленням наметового містечка в Рівному під стінами облдержадміністрації. 

Читайте також: "Рівненський суд заборонив активістам протестувати"

Так, на думку виконавчого директора РОГО КВУ, адвоката Миколи Глотова, відкриття кримінального провадження за фактом хуліганства, яке нібито полягало в запуску повітряних кульок із зображенням Президента України в небо, більше схоже на політичне переслідування організаторів та учасників цієї акції. Юрист вважає, що відповідно до норм нового Кримінального процесуального кодексу за таким фактом правоохоронці взагалі не повинні були відкривати провадження. В організації сподіваються, що у зв’язку з підписанням Президентом закону про звільнення євромайданівців, переслідування учасників цієї акції в Рівному незабаром припиниться, - повідомляє прес-служба РОГО КВУ.

- Щодо заборони акції протесту під стінами облдержадміністрації, то, вважаємо, що ця справа теж є політично мотивованою, – каже Микола Глотов. – Тому наразі готується апеляційна скарга на це рішення Рівненського окружного адміністративного суду.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.