Формування об’єднання "Майдан" у Рівному розпочалося зі скандалу

У  Рівному назріває скандал з приводу новоствореного народного об’єднання "Майдан", через те, що опозиція, без відома громадських активістів Євромайдану включила їх до керівного складу об’єднання. Прізвища Віталія Примака та Андрія Логащука були названі в офіційному прес-релізі розісланому від ВО "Батьківщина".

Зі свого боку, Віталій Примак каже, що остаточної відповіді, чи долучиться він до об’єднання - ще не давав.

- Київська рада Майдану сформувалася так само ніби з громадськості, але насправді з опозиції та людей, яких зовсім не повідомили, що вони туди входять, - зазначає Віталій Примак. – У Рівному так само. У нас була розмова з опозицією, але я не дав остаточної відповіді, чи ми туди будемо входити. Не дочекавшись нашої відповіді, ввечері ми отримали прес-реліз у якому було зазначено, що я і Андрій Логащук (євромайданівській активіст – прим. авт.) туди увійшли.

Віталій Примак

Тим часом, рівняни обурені від того, що "Майдан" створила опозиція, а не громада. Новостворену обласну організацію народного об’єднання "Майдан", депутат Рівненської обласної ради Степан Молчан, коментуючи прес-реліз ВО "Батьківщини" у соціальній мережі "Фейсбук" назвав "мєждусабойчіком".

- "Майдан" є спробою переформатувати той рух, що виник наприкінці листопада (партії і громадський сектор) в щось нове, і зняти з себе відповідальність лідерів опозиції за відсутність дій, замінюючи їх непродуктивними щонедільними мітингами, - зазначає Степан Молчан. - Я не прихильник народного об'єднання "Майдан" в тому форматі і з тими людьми, що туди увійшли. Якщо вже й робити платформу для єднання партій та громадських організацій, то підходити до цього фундаментально, а не будувати нашвидкоруч, для "галочки". У Рівному варто було б запропонувати увійти до рівненського "Майдану" відомим і шанованим людям: Юрію Журавлю – музикант, від журналістів  - Сирота, Юрченко або Торбіч, студентських лідерів "водного" та "гуманітарного", авторитетних людей серед вчителів (Надія Степаненко) та медиків тощо. Ці люди не були б зайвими і довели діями свою громадянську і національну позицію.

Зі свого боку, народний депутат України від ВО "Батьківщина" Микола Кучерук, який увійшов у керівний склад "Майдану" виправдовується тим, що ніби розмову із громадським активістом зрозумів як згоду.

- Вчора відбулася зустріч трьох опозиційних політичних сил і там був присутнім Віталій Примак. Він дав згоду свою на входження до об'єднання "Майдан" і порекомендував Логащука, - розповідає Микола Кучерук. -  Вони пішли радитися, а потім він мені ввечері зателефонував, що потрібно сьогодні зустрітися. Це все, що я можу сказати. На зустрічі був присутнім Олексій Бучинський (депутат Рівненської облради, - прим.авт.), Олексій Муляренко (голова виконкому РОО партії "УДАР", - прим.авт. ), Анатолій Сидорук (заступник голови РОО партії "УДАР", - прим. авт.) і я. У даному випадку я так його (Віталія Примака, – прим. авт. ) зрозумів і почув. Мені здається, що зараз це не так важливо. Важливо розгорнути роботу, щоби донести до свідомих громадян позицію.

Представник від ВО "Свобода" Олексій Бучинський зазначає, що до керівного складу увійшли  представники від трьох опозиційних сил Рівного, а усіх інших, хто не байдуже ставиться до долі України вони запрошують долучитися до "Майдану".

- За ініціативи опозиційних сил було створене об'єднання "Майдан". Співголовами організаційного комітету Рівненського відділення "Майдану" стали: голова РМО ВО "Свобода" Олексій Бучинський, голова РОО ВО "Батьківщина" Микола Кучерук та голова РОО "УДАР" Віталій Чугунніков. Також, ми до участи у роботі керівних органів цього об’єднання запрошуємо представників опозиційних політичних партій, лідерів громадських організацій, представників культури та науки, керівників незалежних профспілок, лідерів українського студентства та просто небайдужих до долі країни жителів міста та області.

Нагадаємо,  22 грудня народне віче на Євромайдані у Києві ухвалило резолюцію про створення загальнонаціональної організації Народне об'єднання "Майдан", яке має на меті стати у майбутньому потужною рушійною опозиційною силою.

"Вся Україна має стати єдиним майданом, що очистить від Януковича нашу країну. З цією метою та з метою подальшої координації нашої діяльності, її поглиблення та розширення ми, учасники Народного віча, вирішили заснувати Народне об’єднання "Майдан", до складу якого можуть вступати політичні партії, громадські організації та громадяни", - йдеться у документі.

Коментарі

Якщо не помиляюсь, теж саме вже є у вигляді "Штабу національного спротиву" - опозиція + декілька громадських діячів. Їм перестала подобатись назва?

А чому керівний склад обирають не на майдпані а в партійних кабінетах "народного дому"? Що майдан вже використаний і непотрібний? Чи принципи демократії тільки на папері для задурювання електорату? ПАРТІЙНА ГИДОТА ІДІТЬ ГЕТЬ!

Задовбали. Ні за опозиціонерів не голосуватиму, ні за громадських активістів,які теж лізуть до кормушки.

Де два Українця три гетьманы, а де стільки, як на майдані - то вже боюсь уявити скільких тих гетьманів намалювалось)))
Не з того хлопці починаєте, Ви спочатку випріть тих хто сидить в ОДА...., а тоді зробіть нормальні вибори, щоб чесні, а аж тоді пропонуйте себе у всіх іпостасіях. От кого виберуть люди той і буде гетьманом.

Запросити журналістів - Юрченко, Ліхачова... Феєричний піпець. Ото журналістів знайшли. Міняти шило на таке мило? Та ну нах.

на тернопольщині сволотівська банда вже й гроші людські покрала,банда...

Ще одна "об'єднана опозиція" ;)))))) а потім буде "Сама об'єднана" і "об'єднання об'єднаних опозицій"!! ))) так тримати ;))))

Так в Рівному е вже Майдан. На пивзаводі

гнать проходимцев.Везде хотят хороводить и обманывать

Сторінки

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.