Мер Рівного засмічує місто рекламою власного сайту

"Мер міста порушує правила та закони", - лист із такою назвою надійшов на електронну пошту сайту "ВСЕ". У ньому обурений рівнянин, як підписався Сергій Бриль, висловив своє обурення з приводу розклейки рекламних листівок з інформацією про персональний сайт мера Рівного Володимира Хомка у будинках.

"Хомко порушник! Мер міста порушує правила та закони.Мер Рівного порушує правила утримання житлових будинків, правила розміщення зовнішньої реклами в Рівному і псує комунальне майно (ст.150, 152 кодексу адмінпорушень), розклеюючи рекламу власного сайту просто на стіни під'їздів.

Здерти таку незаконну рекламу майже неможливо.

Крім того, за цю рекламу він нічого не платить місту, використовуючи службове становище.
Можливо це перший етап передвиборчої кампанії, але чому очільник міста навіть в таких дрібницях сам не дотримується правил та законів?"
, - йдеться у листі.

Власний сайт Володимир Хомко запустив наприкінці листопада цього року. Як зазначала прес-служба міського голови, на сайті можна отримати найбільш достовірну інформацію про діяльність міського голови, про його плани, проекти, ініціативи, знайти актуальні фото і відеоматеріали, найсвіжіші газетні публікації та телевізійні програми за участі Володимира Хомка.

Коментарі

Все піар) а ви меру ДУЖЕ допомогли просувати його сайт ;) попросіть хоч кілька копійок комісійних))

Скажіть хтось, навіщо йому отой сайт? Хто його на це надоумив? Хіба Чайка таким бавився? А коли йому тепер працювати? Одні вибори в голові.

Скажіть хтось, навіщо йому отой сайт? Хто його на це надоумив? Хіба Чайка таким бавився? А коли йому тепер працювати? Ожні вибори в голові.

Вова, я недоволен

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.