Сьогодні Рівнераду судитимуть за звернення до Януковича та Рибака

25 грудня о 15:00 годині відбудеться засідання Рівненського окружного адміністративного суду у справі скасування рішення Рівнеради про звернення до керівництва України.

Суддя Андрій Сало розглядатиме позов прокурора міста Андрія Джуса до Рівненської міської ради з приводу звернення депутатів до президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради Володимира Рибака. 

Рішення №3515 "Про звернення до Президента України Віктора Януковича та Голови Верховної Ради України Володимира Рибака з приводу підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом" Рівнерада прийняла 25 литопада цього року. 

"...Звертаємося до Голови Верховної Ради України з вимогою скликати позачергову сесію Верховної Ради України, на якій розглянути весь пакет євроінтеграційних законів.

Шановний пане Президенте, ви можете увійти в історію України як лідер, який привів свій народ до європейської спільноти. Скористайтеся цим історичним шансом – відновіть процес євроінтеграції і підпишіть на саміті у Вільнюсі Угоду про асоціацію з Європейським Союзом...", - йшлося зокрема у зверненні.

Нагадаємо, 21 грудня суд заборонив провести мирну акцію протесту під стінами Рівненської ОДА. а 23 грудня - скасував рішення Рівнеради про загальноміський страйк

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.