У Рівному створили аудіокнигу "Пиво з абрикосів"

Повість Олександра Євтушка "Пиво з абрикосів" відтепер можна буде не тільки почитати, а й послухати. Команда небайдужих рівнян на чолі з бібліотекарем Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки створила аудіокнигу за цією повістю рівненського письменника.

Презентація аудіовидання відбудеться 26 грудня о 14.00 год. в приміщенні Рівненської обласної бібліотеки на 2-му поверсі (хол).

- Робота над створенням аудіокниги велася протягом всього 2013-го року −  повідомляє координатор проекту «Створення аудіокниги за повістю О. Євтушка «Пиво з абрикосів» Юлія Ковальчук, − До процесу долучилися актори, музиканти, письменники… Кошти необхідні для оплати послуг звукозаписуючої студії ми здобули завдяки гранту голови Рівненської облдержадміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованій молоді, фінансової підтримки вистачило для оплати запису тексту та музики; актори, що озвучували текст та музиканти, які створювали музичний ряд, погодилися працювати на громадських засадах. В такій безкорисній допомозі немає нічого дивного, адже мета проекту благородна – надати можливість людям з вадами зору познайомитися з якісним літературним твором рівненського письменника, яким, на думку творців аудіокниги, є повість «Пиво з абрикосів».

Довідка

Олександр Євтушок неоднократно завойовував престижні літературні премії на місцевому та всеукраїнському рівнях, в тому числі, за твір "Пиво з абрикосів".

У 2004 році книга стала лауреатом ІІІ премії у номінації "проза" від видавництва "Смолоскип", у 2011 році здобула відзнаку у обласному щорічному конкурсі "Краща книга Рівненщини", - повідомляє прес-служба Рівненської обласної бібліотеки.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.