У центрі Рівного вирубують плодові дерева

За вікном грудень: люди готуються до свят, на роботах здають річні звіти, активісти на Євромайдані мітингують, а рівненські комунальники зрізають дерева. Однак, мешканці будинку на вулиці Міцкевича, 3 таким благоустроєм чомусь обурені.

Вирубку аварійних дерев  на вулиці Міцкевича, 3 розкритикували місцеві активісти групи "Захистимо Рівне" у соціальній мережі "Facebook". Ось що пише рівнянин Ігор Мислинчук:

- Сьогодні 25.12.2013р. о 9-30 міськвиконкомом започатковано новий "метод" зрізки сухих гіллячок на деревах. В цетрі міста на Міцкевича, 3 (навпроти аптека "Віса"). На фото видно, що дерево абсолютно здорове, не несло ніякої загрози мешканцям. Ця груша, крім того що плодоносила щорічно, головне - була зеленим щитом від дороги. Питання: Кому заважало це дерево? Хто фактично робив його обстеження, щоб винести вердикт? Чий офіс захищає мер, чи навпаки прорізає до нього дорогу?

Коли ж люди поцікавились чому зрізають плодове дерево, комунальники надали їм ордер на зрізання зелених насаджень:

За роз'ясненням ситуації та коментарем, ми звернулися до начальника управління ЖКГ Рівного В'ячеслава Бережнюка. У розмові було акценовано увагу на те, що у ордері на зрізання дерев вказано одне дерево, а зрізали три абсолютно здорових дерева (дві груші і один декоративний глід):

- На скільки мені відомо, дозвіл був даний на зрізання лише частини груші, яка всохла. За зверненням мешканців жилого дому біля того дерева, спеціально виїжджала комісія, яка постановила підчистити ті гілля, які заважають оточуючому середовищу. За інші два зрізаних дерева я поки нічого не можу сказати, сьогодні на те місце поїдемо і розберемося.

Нагадаємо, що "випадкове" зрізання дерев через їхню "старість" та "небезпеку оточуючому середовищу"  спостерігається у Рівному не вперше. Півтора місяці тому, на вулиці Соборній, навпроти корпусу університету НУВГП зрізали каштани. Подейкують, що дерева заважали створити парковку біля кафе "Суренж".

Ключові слова: 

Коментарі

Плодові дерева необхідно прибирати з місць загального користування в місті. Вони падаючими плодами забруднюють територію. А споживати плоди таких дерев шкідливо. А робити це потрібно цивілізовано, не складаючи фіктивні акти обстеження. Підроблення документів передбачено в Кримінальному кодексі України . І до того ж посадовими особами !...

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.