Мер Рівного та суд заборонили пікетувати міліцію

У соціальній мережі "Facebook" в групі "Рівненщина політична" Анатолій Бондарчук залишив запис у якому зазначалося про заборону Рівненським окружним судом проведення будь-яких мирних акцій протесту під стінами УМВС України у Рівненській області (вул. Хвильового, 2).

"Вершина цинізму. Вчора, о 23.00 суддя Рівненського окружного суду "славнозвісна" Оксана Дудар прийняла рішення про заборону проведення будь-яких мирних акцій протесту під стінами УМВС України у Рівненській області (вул. Хвильового, 2). Судовий позов був поданий Рівненським міськвиконкомом і знову за підписом міського голови Рівного Володимиром Хомком. Третьою стороною у справі було обласне управління УМВС. Організатора акції Андрія Токарського про судове засідання не повідомили. Таким чином, він втратив можливість довести свої аргументи у суді. Цікаво, які аргументи у своє виправдання знайде Володимир Хомко?", - повідомив Анатолій Бондарчук.

Нагадаємо, що раніше міський голова відвідував Євромайдан та висловлювався на його підтримку. Однак, активісти вважають, що дії мера довели його протилежну позицію. 

Тим часом у соцмережах молодь так відреагувала на демарш мера: 

Читайте також:

Рівненський суд заборонив активістам протестувати

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.