У Рівному журналісти підтримають жорстоко побиту Тетяну Чорновол

Рівненські журналісти знову змушені захищати не тільки своє право на професію, а й право на життя. Журналістська спільнота Рівного обурена звірячим побиттям відомої журналістки Тетяни Чорновол. Саме тому журналісти самоорганізувалися і вирішили висловити свою підтримку побитій колезі. У четвер, 26 грудня, о 9:00 вони вийдуть на майдан Незалежності на мовчазний протест. Так вирішили працівники ЗМІ в спільноті "Журналісти Рівного": 

-  Громадськість вимагає від журналістів засудити побиття Тетяни Чорновол, питають коли буде акція на її підтримку. І ми не маємо права мовчати! Таку кампанію варто назвати "Наступним буду я?". Перед початком сесії Рівнеради збираємось завтра, 26 грудня в 9:00 на майдані Незалежності біля наметового містечка. Там ніби ще можна збиратися людям. Суд не заборонив. Тому приходьте з аркушами А4 і написами "Наступним буду я?" або "Тепер відповідь за нами!". Самоорганізація - друкуйте самі, ніхто нічого нести і роздавати не буде!, - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що рівненські працівники ЗМІ рішуче засудили побиття 50 журналістів 1 грудня в Києві. Разом вони вийшли і утворили "Алею побитих журналістів". Однак, переважно злочини проти журналістів в Україні традиційно лишаються без розслідування, а винні не несуть відповідальності, в тому числі й за масове побиття журналістів на вул.Банковій 1 грудня. Якщо не буде розслідування та притягнення винних до відповідальності, хвиля насилля може заполонити Україну. 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.