У Рівному презентували альманах "На мольбертах днів"

Щорічний альманах під назвою  "На мольбертах днів" об’єднав кращі поетичні, прозові та публіцистичні твори 28 юних митців слова. Усі  літератори – слухачі, кандидати та дійсні члени Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, а також переможці та учасники ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт 2013 року, переможці попередніх років і кращі гуртківці у секціях літературної творчості та журналістики. 

Цього разу побачила світ уже сьома збірка дитячих творів. Серед авторів – учні та студенти з 16 районів та міст області.

Обсяг альманаху – 280 сторінок.  За словами начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорія Таргонського  матеріалу для друку було аж на 350 сторінок і з кожним роком літературних доробків талановитої молоді все більшає. На його думку, усі  юні автори зможуть вже скоро підсилити когорту рівненських письменників.

Альманах адресовано, передусім, учням загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, учителям української мови та літератури й усім небайдужим до українського слова. Про це повідомляє прес-служба управління освіти  і науки Рівненської ОДА.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.