На Рівненщині відкрили ще один дитячий садочок

На базі навчального закладу, що у селі Золочівка Демидівського району, запрацював дитячий садок. Потреба в його створені назріла давно, адже донині діток до школи готували вдома, розповіла начальник відділу освіти Демидівської райдержадміністрації Валентина Романовська.

Тож, аби сільські малюки отримали повноцінну дошкільну освіту, за кошти місцевого бюджету в приміщенні навчального закладу облаштували ігрову та навчальну кімнати, а також теплий і зручний санвузол. Окрім того, закупили новенькі меблі, навчальні матеріали та розвиваючі ігри. Загалом витратили понад 11 тисяч гривень. За словами Валентини Романовської, дошкільний заклад зможуть відвідувати 20 малюків. Поки що новий дитсадок розрахований на короткотривале перебування малят, втім згодом із дітьми займатимуться вже впродовж повного дня.

Окрім того, вдалося відкрити 38 груп у вже діючих закладах, а на базі більше сорока незаповнених сільських шкіл створили НВК. Відтак, понад 1400 маленьких краян зможуть отримувати дошкільну освіту. Тим часом цього тижня також відкриють Князівський дитсадок, що у Березнівському районі, - повідомляє прес-служба Рівненської ОДА.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.