Пікет прокуратури у Рівному намагався зірвати провокатор

Пікетувати Рівненську обласну прокуратуру сьогодні прийшла чимала кількість людей, серед них депутати усіх рівнів рад Рівненщини. Громада вимагає припинити репресії проти місцевих рад у Рівненській області та негайно відкликати усі судові позови щодо скасування звернень депутатів до Президента України, Верховної Ради України з вимогами про відставку уряду, про притягнення до відповідальності винних в побитті учасників мирних протестів, щодо підняття прапорів Ради Европи на державних установах та майданах області.

Під стінами прокуратури люди вигукують: «Прокурора!», проте спочатку до них ніхто не виходить.

Через це, депутат обласної ради Олексій Бучинський, Олександр Савчук – помічник народного депутата України Олега Осухоського та член Рівненського міськвиконкому Андрій Бортнік намагаються пробратися у прокуратуру. Під час мітингу Олексій Бучинський заявляє: «Ми зараз виведемо до вас когось із прокурорів».

На вході у прокуратуру опозиціонерів чекають дві тендітні жінки, які «віддуваються» за всіх. Поки представники від громади намагаються з’ясувати чому до людей ніхто не виходить, з’являється чоловік, якого Андрій Бортнік називає: «СБУшним провокатором», звати його Микола Шинкарук. Між ними спалахує конфлікт.

Микола Шинкарук нам демонструє посвідчення члена громадського контролю. Часті намагання зірвати мітинги опозиції чоловік пояснює бажанням показати людям «справжнє обличчя опозиції».

Про свою позицію Микола Шинкарук відверто розповідає на камеру.

Поки у приміщенні прокуратури триває суперечка до людей виходить заступник прокурора Рівненської області Валерій Патрикей.

 Провели прокурора від вигуки "Ганьба!"

Прокурор спромігся лише повідомити, що органи прокуратури мають діяти в межах чинного законодавства, а на думку прокуратури, органи місцевого самоврядування прийняли незаконні рішення із порушення Конституції України, але остаточне рішення прийматиме суд.

По звершенню депутат Рівненської обласної ради Олексій Бучинський зачитав резолюцію «Мітингу нашої сили», яку усі присутні підтримали одностайно.

Нагадаємо, завтра відбудеться пікетування сесії Рівненської міської ради на якій вимагатимуть від депутатів висловити недовіру міському голові Володимиру Хомку та виконати резолюцію «Мітингу нашої сили», який відбувся 22 грудня у Рівному.

Коментарі

Виправила, вибачте.

Перезалийте відео про те, що каже Микола Шинкарук, бо є два відео про те, як вломуються
Хочеться дуже глянути ;)

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.