Дубно та Рівне матимуть нових голів райдержадміністрацій

Як стало відомо, Руслан Сивий очолить Дубенську РДА. Відповідного розпорядження Віктор Януковича про призначення ще немає.  До нині Руслан Сивий був першим заступником директора департаменту соціального захисту населення в Рівненській області, а раніше  очолював Корецьку РДА.  Попередній керівник Дубенського району Данило Корилкевич написав заяву на звільнення за власним бажанням у серпні. Віктор Янукович підписав указ про його звільнення Корилкевича 16 грудня.

Руслан Сивий

Неофіційна інформація про те, що кандидатуру Руслана Сивого розглядають на посаду голови Дубенської РДА з'явилась наприкінці літа цього року.

Тим часом на голові Рівненської РДА замість Василя Карпенчука сватають директора ДП "Рівнестандартметрологія" Анатолія Камінського. Це вже друга посада, яку Камінський отримає у спадок від Карпенчука. Раніше він змінив його на посаді директора "Рівнестандартметрології". 

Анатолій Камінський

Анатолій Камінський народився на Кореччині у селі Крилів. Вищу освіту здобув в Українській сільськогосподарській академії. Очоливши у 23 роки колгосп "Зоря", став наймолодшим головою колгоспу в Україні. Впродовж 1998-2005 рр. працював головою Рівненської районної державної адміністрації. Після цього став віце-президентом групи компаній "Інсеко". Із 2010 року — генеральний директор ДП "Рівненський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації".

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.