У Рівному переховувався небезпечний іноземний злочинець

Тридцятисемирічного громадянина Молдови розшукував Інтерпол з 2011 року за вчинення низки злочинів у складі злочинного угрупування, а також за незаконне перетинання та переправлення осіб через державний кордон, підроблення офіційних документів та їх використання, привласнення чужого майна, крадіжки. Проте вже у червні цього року злочинця знайшли та затримали у Рівному, - повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області.

Вироком районного суду міста Зноймо Республіки Чехія чоловіка було засуджено до 4,6 років позбавлення волі. Однак, відбувати покарання за гратами чоловік не захотів. Він втік за межі іноземної держави на територію України, одружився та змінив прізвище на таке, як у дружини.

— Реалізувати план уникнення покарання чоловіку не вдалося. За результатами проведеної спільної операції працівників Інтерполу та УБОЗ УМВС України в Рівненській області у червні 2013 року небезпечного злочинця розшукано та затримано у місті Рівне. Він подав клопотання на еміграцію до України, але компетентними органами міграційної служби йому відмовлено, — розповіла старший прокурор прокуратури Рівненської області з міжнародно-правових доручень Раїса Приходько. — До прокуратури області надійшов запит Міністерства юстиції Чеської Республіки та винесені судові вироки стосовно цього чоловіка. На виконання цього запиту в грудні цього року іноземний злочинець вибув із Рівненського слідчого ізолятора плановим етапом до Київського слідчого ізолятора для подальшої передачі правоохоронним органам Чеської Республіки.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.