За незаконний гральний бізнес жителі Рівненщини сплатили до бюджету 255 тисяч

Вирок виніс Рівненський міський суд зловмисникам, які понад рік отримували незаконний прибуток від грального бізнесу, залучаючи у свої тенета азартних гравців. Їх незаконну діяльність припинили у квітні рівненські УБОЗівці.

У результаті проведених слідчих дій 19 та 20 квітня у восьми закладах співробітники підрозділу по боротьбі з організованою злочинністю виявили факти порушення вимог Закону України "Про заборону грального бізнесу в Україні" та відповідні документи, що свідчать про функціонування гральних закладів. Окрім того, під час санкціонованих судом обшуків було вилучено 180 одиниць комп’ютерної техніки з програмним забезпеченням для надання послуг азартних ігор та майже 60 тисяч гривень — коштів, отриманих від провадження незаконної діяльності.

Окрім Рівненщини, сфера діяльності зловмисників охоплювала територію ще трьох областей України.

Нещодавно Рівненський міський суд виніс обвинувальний вирок у кримінальному провадженні, яким було підтверджено діяльність організованої групи. Шестеро осіб уже сплатили до державної скарбниці 255 тисяч гривень. Крім того, за рішенням суду було конфісковано вилучене гральне обладнання, - повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.