Водіям тролейбусів у Рівному не платять зарплату

Кожному із водіїв "Рівнеелектроавтотранс" заборгували близько 10 тисяч гривень. Про це повідомив депутат Рівнеради Олександр Лащук. 

Із посиланням на одного із водіїв тролейбусного парку, Олександр Лащук повідомив, що керівництво комунального підприємства "Рівнеелектроавтотранс" заборгувало 8-9 тисяч гривень кожному водію тролейбуса.

Один із водіїв тролейбусів надав депутату копію документу, де зазначено, що йому не виплатили зарплату за серпень-листопад цього року.

Депутат Рівнеради Олександр Лащук зазначив, що керевництво Рівного обіцяло збільшити кількість працюючих тролейбусів.

- Коли призначили Валентина Ткачука, мер Рівного говорив, що працюватимуть усі наявні у тролейбусному парку 62 тролейбуси. Але нині прцює лише 50 тролейбусів у юудні та 39 у вихідні. Кожному із водіїв тролейбусного парку заборгували 8-9 тисяч гривень. Нещодавно звільнились двоє водії з маршруту №7, частина - поїхали на заробітки до Росії, - зауважив детутат міськради.

У копії документу зазначено, що одному із водіїв тролейбусу заборгували за серпень 853 гривні, за вересень - 2792, за жовтень - 2694, за листопад - 2424 гривні. Загалом за чотири місяці водію заборгували майже 9 тисяч гривень.

Нового керівника тролейбусного парку мер Ріного призначив у вересні цього року. Очолив "Рівнеелектроавтотранст" екс-начальник КП "КАТП-1728" Валентин Ткачук

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.