Півсотні журналістів Рівного засудили побиття Тетяни Чорновол

Більш як півсотні журналістів вийшли сьогодні о 9 ранку на головну площу міста з листівками, на яких написано "Наступним буду я?" Мовчазна акція протесту журналістів відбулась на підтримку відомої журналістки Тетяни Чорновол, яку по-звірячому побили.

 

 

Рівненські журналісти знову змушені захищати не тільки своє право на професію, а й право на життя. 

 

Крім журналістів акцію підтрималм і громадські активісти:

-Ми не повинні мовчати і боятися. Ми повинні відкрито виходити і говорити, що ми не боїмося і готові боротися. Щотижня, люди, які збираються на майдані це підтверджують. Ми повинні обєднуватись і відстоювати інтереси один одного. Лмше таким шляхом ми зможемо побороти цей режим, - сказав громадський активіст Андрій Токарський.

- Ми виступаємо проти побиття журналістів, адже у демократичній державі повинна бути свобода слова. Журналісти Рівного вже вдруге об'єднались та організували мовчазну акцію протесту, аби засудити побиття журналістів в Україні. В цей час ми не можемо залишатись остронь, коли б'ють наших колег, - сказав журналіст Юрій Дюг.

Нагадаємо, що рівненські працівники ЗМІ рішуче засудили побиття 50 журналістів 1 грудня в Києві. Разом вони вийшли і утворили "Алею побитих журналістів".

Однак, переважно злочини проти журналістів в Україні традиційно лишаються без розслідування, а винні не несуть відповідальності, в тому числі й за масове побиття журналістів на вул.Банковій 1 грудня. Якщо не буде розслідування та притягнення винних до відповідальності, хвиля насилля може заполонити Україну. 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.