Кульчинська: "Ми виключили з "Батьківщини" депутатів-"садоводів"

Виконуюча обовязки голови міської організації партії "Батьківщина Галина Кульчинська прокоментувала розкол фракції в Рівненській міській раді". Сьогодні виключені з фракції депутати оголосили про створення фракції "Рівне Європейське". 

- Вчора відбулося засідання бюро рівненської обласної партійної організації «Батьківщина», на якому була поставлена крапка в земельних питаннях, - прокоментувала події Галина Кульчинська. -  І всі члени фракції «Батьківщина», які не погодилися із вимогою обласного бюро  (ця вимога за словами Галини Кульчинської була  написати та озвучена вже давно, - прим. автора) написати заяву стосовно своїй партійних позицій щодо земельних ділянок, були виключені із партії.
Сьогоднішнє озвучення такої позиції для мене було новиною, але як вже склалося. Зараз вже варто говорити про створення певної групи, бо фракція створюється на партійній основі. Зауважу ще також те, що буде подане рішення бюро на ім’я секретаря Рівненської міської ради і на наступній сесії ми оголосимо, хто є членом фракції “Батьківщина».

Нагадаємо, що фракцію "Батьківщина" в Рівнераді сьогодні покинули 13 депутатів: Юрій Запорожець, Віталій Першогуба, Володимир Грудницький, Вячеслав Малашинський, Марія Конощук, Володимир Зиль, Станіслав Рязанов, Ольга Покальчук, Ніна Кімстач, Микола Радько, Любомир Гладун, Ірина Виноградова, Сегрій Сидоришин.

Коментарі

що, і кульчинську виключили? )))

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.