Кучерук: "В історії з рівненськими садоводами - крапка"

Виконуючий обовязки голови обласної організації партії "Батьківщина", народний депутат Микола Кучерук прокоментував розкол фракції в Рівненській міській раді". Сьогодні виключені з фракції депутати оголосили про створення фракції "Рівне Європейське". 

- Вчора у справі садоводів поставили крапку. Вони створили групу, тому що фракцією їх назвати не можна, бо вони не представляють ніякої політичної сили. Це ті «садоводи», яких було виключено з партії президією політбюро фракції «Батьківщина», - заявив Микола Кучерук. -  Обласне бюро визначило подальшу долю цих людей, зважаючи на всі події ми поставили крапку по тих всіх питаннях. Наша політична сила не підтримувала і підтримувати не буде обкрадання міста Рівне і рівнян. Те, що вони сьогодні створили групу – нехай йдуть у вільне плавання. Зараз вони мабуть будуть шукати якусь політичну силу, яка захоче їх «пригріти». Виборець в нас розумний і він знає, що той, хто зрадив один раз, буде зраджувати і другий і третій.

Нагадаємо, що фракцію "Батьківщина" в Рівнераді сьогодні покинули 13 депутатів: Юрій Запорожець, Віталій Першогуба, Володимир Грудницький, Вячеслав Малашинський, Марія Конощук, Володимир Зиль, Станіслав Рязанов, Ольга Покальчук, Ніна Кімстач, Микола Радько, Любомир Гладун, Ірина Виноградова, Сегрій Сидоришин.

Ключові слова: 

Коментарі

Кучерук з Щируком не просто приятелі , а ще й їхні діти куми між собою !
Не треба простим людия голови дурити !

Чого ніхто не згадуе той плакат , що люди написали про Кучерука в Рівному , що він розвалив партію "Батьківщина " .
Чого Юля мовчить хіба вона цього не бачила ? Чого вона не реагуе ? Робіть висновки за кого нам голосувати !
Скажи хто коло тебе , я скажу хто ти !!!

Ну що ж ви шановні на Кучерука нападаєте?!!! Він бідолаха навіть коментувати не вміє, а вже пнеться пастелякати перед журналістами... Важко йому, підтримки в людей не має, повагою не користується, та ще й " однопартійці " над ним насміхаються. В очі говорять одне, а по за очі,- краще не чути. Одним словом - БІДОЛАХА.

КУЧЕРУК ЗАБРЕХАВСЯ ЗНОВУ. А те що він сам є Костонільським садоводом він від людей приховуватиме і на далі? А те що в фракції лишили відомого садовода Курсика це також "Батьківщина" не афішує? А про землю для БЮТівської злодійської сім`ї ОЗІМКОВСЬКИХ на Варжеля також Кучерук з Кульчинською забули чи приховують від людей? Брехлива Бютівська наволоч скільки ви будите людей дурить? Чому про Свободі ніхто таких закидів незробить? Бо вони на відміну від БЮТ не крадуть і містя в списках не продають.. Правду несховаєш.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.