Рівненську владу контролюватиме антикорупційна група

Під час чергового засідання громадської ради при Рівненській обласній державній адміністрації було створено робочу групу з контролю за дотриманням владою антикорупційного та іншого законодавства України при відселенні військових пенсіонерів з військових містечок, що розташовані на території Рівненської області.

За словами голови новоствореної контролюючої робочої групи Олександра Барабаша, у наступному році буде закуплено шість квартир військовослужбовцям. Також, очільник групи обурюється, що військовим неправомірно пропонують замість квартир у Рівному - у селищах Клевань, Зоря та Костопіль.

- Після нашої громадської експертизи поступили кошти на квартири. Це вперше в історії не тільки Рівненщини, а і усієї України. Цей шлях не "накатаний", тому ми хочемо, щоб усе відповідало законодавству, адже вже є невідповідності, - зазначає Олександр Барабаш. - Ми працюємо над цією темою і створюємо групу, яка контролювала б виконання чинного законодавства. Гроші поступають на рахунок облдержадміністрації, а вони закуповують квартири і передають міськвиконкому, а вони згідно закону виписують ордера і дають право вселятися. Наприклад, начальник відділу з обліку та розподілу житла Наталія Марчівська пропонує нам житло в Клевані, Костополі, Зорі, а вона займається житлом міськвиконкому Рівного, на якій підставі? У цьому році виділили кошти на шість перших квартир.

До складу контролюючої групи увійшли: член Рівненського обласного відділення ВГО "Об’єднання ветеранів розвідки України" Сергій Васильков, член організації "Справедливість і порядок" Володимир Гурін, член Рівненського обласного об’єднання ВГО "Об’єднання ветеранів розвідки України" Геннадій Орленко, член громадської організації "Футбольний клуб "Зеніт" Сергій Писарчук.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.