Рівненських садоводів від "Батьківщини" позбавлять депутатських мандатів через суд

Прес-секретар Рівненської обласної організації ВО "Батьківщина" Володимир Попик у групі "Рівненщина політична" зазначив, що балотуючись у депутати Рівнеради від "Батьківщини", всі депутати написали заяви, що у разі втрати членства у партії добровільно складуть депутатські мандати.

У разі відмови це зробити, Рівненська обласна організація ВО "Батьківщина" буде вимагати через суд позбавити мандатів тих депутатів, які пройшли до Рівнеради за партійним списком.

Це стосується наступних депутатів: Станіслав Рязанов, Ніна Кімстач, Марія Конощук, В’ячеслав Малашинський та Віталій Першогуба. Громадськість Рівного теж повинна підтримати вимоги опозиційної партії ВО "Батьківщина", адже саме цим людям доручила представляти їх інтереси у Рівненській міській раді.

Депутатів виключили із лав ВО "Батьківщина" через те, що вони не захотіли підписати заяву та визначити власну партійну позицію. Зокрема, у заяві пропонувалося наступне:

"Я,  депутат Рівненської міської ради, член партії ВО «Батьківщина» визнаю партійне керівництво фракцією і зобов’язуюсь:

 – з усіх питань винесених на розгляд сесій Рівненської міської ради голосувати в відкритому поіменному режимі;

 – виконувати рішення бюро міської партійної організації щодо голосувань в Рівнераді;

 – не підтримувати в другому слуханні питання щодо затвердження проектів землеустрою 20 земельних ділянок по вул. Київській в м. Рівне;

 – жодним чином не підтримувати розгляд питань щодо виділення 47 земельних ділянок в районі вулиць Погоринської-Федіна в м. Рівне".

Фракцію "Батьківщина" в Рівнераді сьогодні покинули 13 депутатів: Юрій Запорожець, Віталій Першогуба, Володимир Грудницький, Вячеслав Малашинський, Марія Конощук, Володимир Зиль, Станіслав Рязанов, Ольга Покальчук, Ніна Кімстач, Микола Радько, Любомир Гладун, Ірина Виноградова, Сегрій Сидоришин.

Нагадаємо, депутати Рівнеради не послухали керівника обласної організації "Батьківщини" Миколи Кучерука, який попросив їх відкликати голоси за рішення про виділення 20 земельних ділянок на вулиці Київській, де серед отимувачів є родичі депутатів Рівнеради.

Ключові слова: 

Коментарі

По-перше, БЮТу вже давно не існує, є бізнесклуб за інтересами під назвою "Батьківщина"...
Керує цим бізнесклубом пан Кучерук. Саме він своєю ганебною позицією руйнує і міську, і обласну організації. Люди його органічно не сприймають, він хам і зовсім не вміє знаходити
консенсусу у спілкуванні. А люди, які вийшли з фракції, просто не хочуть виконувати забаганки
обласного керівництва, доречі не завжди розумні.
З призначенням нового керівника обласної "Батьківщини" почався її поступовий розвал.
Не на ту людину в Києві зробили ставку...

Брехуни БЮТІВСЬКІ, на хвіст солі ви їм насипете. Ви вже Чугуєвця виганяли з депутатів. Вони вам гроші за депутатство проплатили і запніться тепер. От буде цікаво якщо ці розкольники розкажуть всю правду про продажний БЮТ.

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.