У Рівному хочуть створити алею олімпійської слави

Щороку відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненські області підводить підсумки роботи за рік. У засіданні взяли участь члени виконкому, представники Федерацій Рівненщини, спортсмени і тренери. На Асамблеї хвилиною мовчання вшанували пам’ять відомого діяча олімпійського руху в Україні Анатолія Габелка, який пішов із життя у грудні цього року.

Щодо перспектив на наступний рік, то за словами голови відділення Миколи Петренчука, у 2014 році відділення сподівається розширити кількість спонсорів, які б підтримали розвиток спорту і олімпійського руху на Рівненщині.

- Також у планах продовжити роботу з наповнення нашої музейної кімнати. Хочемо також у Рівному зробити алею олімпійської слави. Приємно, що і обласна, і міська влада відгукнулися на цю ідею. Зараз розробляються відповідні проекти. Поки що є кілька місць, де б ми хотіли її зробити. Алея являтиме собою міні-парк, можливо зі стендами і скульптурами. На них були б наші олімпійці, видатні спортсмени. Сподіваюся у наступному році, нам вдасться цю ідею реалізувати,- сказав Микола Петренчук, повідомляє відділення НОК України в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.