Платники податків Рівненщини сплатили до бюджету 113 мільйонів

Спрощенці Рівненщини  вже сплатили до казни понад 113 млн. гривень Удосконалення спрощеної системи оподаткування виправдало себе і з точки зору зростання підприємницької ініціативи, і з точки зору надходжень до бюджету.

- Майже 30,5 тисяч суб’єктів господарювання Рівненщини ведуть спрощений облік.  Тільки за останній рік платниками єдиного податку стала  майже тисяча підприємців. Надходження єдиного податку збільшилися на 33% і становлять за 11 місяців – 113,2 млн.грн. (юридичні особи сплатили  - 27,9 млн.грн., фізичні особи-підприємці – 85,3 млн.грн.),- зазначила заступник начальника ГУ Міндоходів Тетяна Сидоркевич.

З метою покращення умов ведення бізнесу, цього року  введено дві додаткові групи єдиного податку та зменшено для них ставки податків, надано можливість подавати заяву про перехід на спрощену систему  оподаткування в електронному  вигляді,  розширено  звітний період з календарного місяця до року для другої групи єдинників.

Нагадаємо, що у 2014 році підприємців очікують нові позитивні зміни - електронні перевірки та можливість ведення в електронному вигляді книг обліку доходів і  витрат, відповідно й автоматичного заповнення податкової звітності. Про це повідомляє ГУ Міндоходів у Рівненській області.

 

 

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.