У Рівному презентують збірку мальованих панорам старого міста

У п’ятницю, 27 грудня о 12:00 в студії "У фарватері істин" (вул. Шевченка, 105, третій поверх) відбудеться  презентація проекту нового фотоальбому "Рівне на картинах художників ХVІІІ-ХХІ ст."

 Крім того саме в цей час в режимі он лайн панорами Рівного створюватиме відомий художник з Києва Володимир Гарбуз. Він спеціально 27-30 грудня проводитиме в Рівному художній пленер та увіковічнить на полотні найяскравіші краєвиди Рівного. Володимир Гарбуз разом з рівненським видавцем Олександром Харватом презентують проект "Рівне на картинах художників ХVІІІ-ХХІ ст."  В альбомі будуть розміщені картини українських та зарубіжних художників, що малювали Рівне: А. Лянге, Г. Пеєра, Н. Орди, Лукомського, Г. Косміаді, Андрєєва, І.Кузнєцова, Ємельянова, Колосова, К. Литвина, Р. Звягінцева, Є. Чорного, М. Годуна, Ф.Бобрика, В. Гвоздинського, А. Мартиненка, О. Гуристюка, І. Жилки, В. Гарбуза та ін..

 

Також на презентацію запрошені начальник управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому Валерій Марченко,  директор Рівненського обласного краєзнавчого музею Олександр Булига, голова РОО НСФХУ Тетяна Лукашевич, завідуючий художнім відділом Рівненського краєзнавчого музею Віктор Луць, художники Анатолій Іваненко, Віктор Гвоздинський.  

 

Запрошуємо до участі меценатів та партнерів! Участь кожного буде вказана у альбомі, - розповів Олександр Харват.  — Для збору коштів на видання альбому проводиться продаж іменних сертифікатів вартістю 90 грн., який гарантовано обміняється на альбом "Рівне на картинах художників ХІХ-ХХ ст.» Орієнтовна вартість книги в мережі книгарень становитиме від 150 грн. 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.