У Рівному відбулась унікальна екскурсія місцями "януковщини"

26 грудня ввечері майже сотня студентів влаштували прогулянку місцями "януковщини". Таким чином молодь провела марш-екскурсію під назвою: "Привітай регіонала з Новим роком!". Рівняни пройшли вулицями Рівного та відвідали так звані місця ганьби та "януковщини".

Зібравшись на вулиці Міцкевича, біля гуртожитку НУВГП №4 студенти із прапорами та заслами "Слава Україні - Героям Слава!", "Один за всіх і всі за одного" пішли по вулиці Чорновола на майдан Незалежності.

Далі рушили - до Рівненської ОДА, навпроти якої провели екскурсію, адже біля самого приміщення в ніч з 20 на 21 грудня суд заборонив проводити мирні акції протесту.

Після цього вирушили до головного управління міліції у Рівненській області, де також рішенням суду від 23 грудня заборонені акції протесту, тому студенти пройшли повз приміщення вигукуючи "Слава Україні – Героям слава!". До прогулянки також долучились і перехожі рівняни, які також захотіли погуляти в компанії молодих людей. 

Екскурсію також провели і біля Рівненського міськвиконкому, по вулиці Соборна 12-А. Одна зі студенток-екскурсоводів розповіла присутнім про те, що у цьому приміщенні працює мер Рівного Володимир Хомко, і тут приймають рішення заборони мирних протестів.

- Ми хотіли показати цією екскурсією, що студентів не злякати забороною протесту рішеннями суду, - розповів громадський активіст Олександр Кравченко.

Завершилась прогулянка на майдані Незалежності святковою дискотекою.

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.