Мер Рівного прозвітував перед громадою. ON LINE

27 грудня 2013 року о 15:00 годині в залі засідань Рівненської міської ради (вул. Поштова, 2) відповідно до п.6 ст.42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” відбувся звіт міського голови Рівного Володимира Хомка за 2013 рік про свою роботу перед територіальною громадою міста.

Cайт "ВСЕ" допоміг міському голові донести свої слова до якомога більшої кількості рівнян та проведе он лайн трансляцію заходу. Адже сесійна зала не може вмістити всіх охочих. Тут ви можете переглянути відеозапис трансляції. 

Нагадаємо, що вчора на сесії Рівнеради Володимиру Хомку пропонували висловити недовіру.  Проголосувати за висловлення недовіри міському голові Рівного Володимиру Хомку запропонував депутат Рівнеради Олександр Лащук. Однак секретар Рівнеради Андрій Грещук відмовився ставити питання на голосування. Відмову він мотивував тим, що питання не прошло обговорення в профільних комісіях ради. 

Натомість депутат від мерської партії "ВПС" Юрій Романенко зауважив, що розглядати відставку меру за його відсутності неетично.   Окремо поставити питання про недовіру меру вимагала і фракція "Свобода", однак і цю пропозиції Андрій Грещук відхилив. Варто зауважити, що на сесії міський голова відсутній. Як пояснив Андрій Грещук, Володимир Хомко поїхав на нараду до Києва.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.