Рівненська лікарня отримала європейську відзнаку якості

"Чиста лікарня безпечна для пацієнта" - таким титулом асоціація "СОІК" та Асоціація медичних сестер України нагородили "міліцейський" лікувальний заклад.

Основна мета проекту - збереження здоров'я персоналу та пацієнтів. Працівники лікарні більш ніж півроку вдосконалювали свої вміння, пройшли курси лекцій та перевірки і стали кращими в області.

У рамках проекту співробітники лікарні УМВС продемонстрували чітко налагоджену систему чистоти та гігієни. Керівництво підготувало практично і теоретично свій персонал, чим підняла довіру пацієнтів до лікарів.

- Сьогодні дуже гарна подія в лікарні УМВС України в Рівненській області, - зазначила представник Асоціації «Служби організації інфекційного контролю» Ольга Хеленюк. - Персонал закладу долучився до проекту та пройшов ряд теоретичних лекцій і аудит. Зараз у закладі працює чітка гігієнічна модель і за це він отримав статус "чиста лікарня безпечна для пацієнта".

- Відзнака європейського рівня є великим досягненням для лікарні УМВС, - зауважив начальник управління матеріального забезпечення УМВС України в Рівненській області Юрій Михальчук. - Такий титул - це не тільки велика честь, а й значна відповідальність медичного персоналу в першу чергу перед собою та пацієнтами, а також самих пацієнтів, для яких створені відповідні умови з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги, - повідомляє прес-служба СЗГ УМВС в Рівненській області.

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.