На Рівненщині міліціонери вилучили 13 тисяч піротехнічних виробів

Правоохоронці проводять заходи щодо протидії нелегальному обігу піротехнічних засобів та перевірки дотримання заходів безпеки під час їх використання.

Працівники міліції Рівненщини з початку грудня притягнули до адміністративної відповідальності 26 осіб за порушення порядку виробництва, зберігання, перевезення, торгівлі та використання піротехнічних засобів. З незаконного обігу правоохоронці вилучили майже 13 тисяч піротехнічних виробів та майже три кілограми піротехнічної суміші.Співробітники органів внутрішніх справ перевірили понад 380 ринків, у тому числі і стихійних, та інших місць можливої незаконної реалізації людям піротехнічних виробів.

Правоохоронці також звертаються до реалізаторів та громадян, які бажають придбати піротехніку до Нового року, відповідально ставитися до вимог законодавства, щоб зберегти здоров'я своє та оточуючих. Крім того, просимо повідомляти до міліції про осіб, які незаконно реалізують піротехнічні засоби. Це в першу чергу допоможе убезпечити дітей від нещасних випадків. Про це повідомляє СЗГ УМВС в Рівненській області.

 

Ключові слова: 

Коментарі

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.