На Рівненщині депутати роздають землю під гаражі

На сесії Здолбунівської міської ради, яка відбулася 18 грудня депутати розглянули і затвердили список тих, кому дістануться безкоштовно земельні ділянки під будівництво гаражів. Причому попередній список який фігурував у проекті рішення значно розширився.

Земельні ділянки, зокрема отримали родичі і друзі депутата Здолбунівської міської ради Руслани Безушко, а саме її чоловік, рідний брат, друг та батько друга. Про що сама Руслана Безушко розповіла у своєму листі, - повідомляє Zdolbunivcity.

Також отримали за цим рішенням землю депутат міськради Валерій Загородній, який обирався від ВО “Свобода” та  голова земельної комісії Здолбунівради Мельничук Ігор, який теж значиться як депутат від ВО “Батьківщина”.

Коментарі

а шо тіпа свобода не краде,за ідею будем працювати,знали би ви як ми на львівщині,тернопільщині та франківщині дерибаним і не тільки землю а й бюджет

Не знаю про що ви кажете, жінку бити в будь-якому разі не можна. навряд чи описане вище - злодійство, але факт вартий уваги точно. Скільки є бажаючих взяти землю і скільки із них цим правом не скористались, а от депутатам підфартило. Вони теж мають право мати і гаражі і землю, але без будь-яких преференцій і виключень щодо своїх персон. Чи було це дотримано при винесені цього рішення? оце і є саме цікаве

"Мельничук Ігор, який теж значиться як депутат від ВО “Батьківщина”. Путіліна не до чого? Добре зробив хтось що врізав їй по морді, ця "Батьківщина" завжди так своїх кидає як вони десь залетять на злодійстві, відразу кажуть що вони на наші.

Загородній вийшов із свободи, тепер він УНА-УНСО, а Путіліна там ні до чого там Дацюк все вирішує

Опозиція і там дерибанить землю. А куди дивиться Бучинський і Путіліна?

Додати новий коментар

Правила коментування сайту
CAPTCHA
Захист від спаму
Фото Капча
Введіть символи з картинки.